Biznes partnerw logistyce na zawsze

Biznes partnerw internecie na zawsze

Ul. Dąbrowskiego 238
93-231 Łódź
tel: 0048 42 209 15 82
fax: 0048 42 209 15 81
biuro@4everlogistics.com

O nas

Forever Logistics powstało w 2015-tym roku, ale właściciele mają kilkunastoletnie doświadczenie w Logistyce, Transporcie oraz Zarządzaniu.

Forever łączy w sobie siły solidnej europejskiej grupy z praktycznością małej firmy.

Dzięki naszemu dostosowywaniu się do potrzeb klientów, proponujemy wysokiej jakości rozwiązania logistyczne. Jesteśmy odpowiednim partnerem zarówno dla dużych firm logistycznych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy w stanie szybko i skutecznie reagować na specyficzne wymagania naszych klientów. Naszym głównym założeniem jest to, aby nasi klienci mogli zaznać spokojnym snem wtedy, kiedy my w sposób aktywny opiekujemy się ich transportem, pilnując terminowości powierzonych nam dostaw. Nasi klienci wiedzą, że mogą powierzyć swoje przesyłki w pełnym zaufaniu z gwarancją terminowej dostawy.

Nszą ambicją nie jest to, by być największym, ale to, by stać się najlepszym poprzez ścisłą i płynną współpracę z naszymi klientami oraz umiejętnością nawiązywania nowych, trwałych relacji.

Naszą polityką jest świadczenie klientom indywidualnym obsługi, tworząc podstawę dla przyszłości rosnących innowacji na rynku transportowo-logistycznym.

Po wielu latach doświadczenia w świecie logistycznym Forever wyrosło do kilkunastoosobowej firmy, co oznacza, że sztab dobrze wyszkolonych ludzi szuka najlepszych rozwiązań dla naszych klientów i upewnia się, że wszyscy są zadowoleni z naszych usług. Nasi klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że cały zespół dobrze opiekuje się powierzonymi transportami.

Kluczem tej udanej strategii jest przyciąganie i wiązanie ze sobą pracowników zaangażowanych i wykwalifikowanych oraz stałej dbałości o jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do pozostałej części serwisu, w której wyjaśnimy czym dokładnie się zajmujemy i co wpływa na perfekcyjną jakość świadczonych przez nas usług.